تازه ها و شنیده ها
خانه > all > علمی و پژوهشی > HTC A9 و برخی مشخصات

HTC A9 و برخی مشخصات

HTC A9 از دید برخی رسانه ها فقط یک شایعه حساب می شود اما شرکت HTC بیان داشته که این مدل گوشی خود را با طراحی منحصر به فرد (کمی شبیه به APPLE IPHONE )راهی بازار خواهد کرد. از مشخصات بیان شده توسط شرکت HTC درباره A9 میتواند به زخامت ۷٫۲۶ میلیمتر و دوربین ۱۳ مگاپیکسلی آن اشاره داشت. بدنه این مدل را پوشش فلزی با لبه های گرد تشکیل می دهد و این مدل گوشی دارای ۲ آنتن در پشت است ولی بسیار سبک اما در رقابت به آیفون سنگینتر با وجود اینکه آیفون ساختاری بزرگتر دارد. اما پردازنده…

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0

HTC A9 از دید برخی رسانه ها فقط یک شایعه حساب می شود اما شرکت HTC بیان داشته که این مدل گوشی خود را با طراحی منحصر به فرد (کمی شبیه به APPLE IPHONE )راهی بازار خواهد کرد.
از مشخصات بیان شده توسط شرکت HTC درباره A9 میتواند به زخامت ۷٫۲۶ میلیمتر و دوربین ۱۳ مگاپیکسلی آن اشاره داشت.

بدنه این مدل را پوشش فلزی با لبه های گرد تشکیل می دهد و این مدل گوشی دارای ۲ آنتن در پشت است ولی بسیار سبک اما در رقابت به آیفون سنگینتر با وجود اینکه آیفون ساختاری بزرگتر دارد.

اما پردازنده و سیستم سخت افزاری بسیار پیشرفته این مدل گوشی قرار است که با اندروید ۶٫۰ ادقام شود.اما تغییر بسیار مهم در سیستم نرم افزاری این مدل رابط کاربری آن HTC SENSE بوده که گویی شباهت زیادی به تلفن های همراه هوشمند نکسوس دارد.
قیمت حدودی HTC A9 جدیدترین مدل تلفن همراه هوشمند شرکت اچ تی سی ۴۰۰$ براورد شده.

 

htc-one-a9-hands-on-review-10 htc-one-a9-hands-on-review-9 htc-one-a9-hands-on-review-3

گرد آوری و ترجمه:مجله اینترنتی یک پارس.

 

با آرزوی بهترین ها برای شما...

درباره بهزاد دهستانی

bigtheme
x

شاید بپسندید

دانستنی های جالب

مقاومت موش صحرایی بیشتر از شتر در مقابل کم آبی است. دانستنی ها، پوستی که ...