تازه ها و شنیده ها
خانه > all > علمی و پژوهشی > تازه های تکنولوژی > طراحی اسلحه دستی غیر کشنده نمک برای دفاع شخصی!

طراحی اسلحه دستی غیر کشنده نمک برای دفاع شخصی!

یک کمپانی ساخت اسلحه با استفاده از یک ترکیب نکمی و ساخت یک تپانچه بادی توانسته یک سلاح غیر کشنده طراحی کند. این سلاح به منزله دفاع در برابر حملات سارقین،متجاوزین و موارد تحت تاثیر الکل و مواد مخدر ساخت شده.گفتنی است که این نوع سلاح به راحتی میتواند از جان افراد حفاظت و از میزان مرگ و میر افراد بی دفاع بکاهد.اما باید این را درنظر بگیریم که این سلاح به هیچ وجه باعث مرگ و یا صدمه جدی به متجاوزین نمی شود و فقط مقداری وقت برای گریختن از محل به استفاده کننده خواهد داد. گلوله نمکی این…

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0

یک کمپانی ساخت اسلحه با استفاده از یک ترکیب نکمی و ساخت یک تپانچه بادی توانسته یک سلاح غیر کشنده طراحی کند.
این سلاح به منزله دفاع در برابر حملات سارقین،متجاوزین و موارد تحت تاثیر الکل و مواد مخدر ساخت شده.گفتنی است که این نوع سلاح به راحتی میتواند از جان افراد حفاظت و از میزان مرگ و میر افراد بی دفاع بکاهد.اما باید این را درنظر بگیریم که این سلاح به هیچ وجه باعث مرگ و یا صدمه جدی به متجاوزین نمی شود و فقط مقداری وقت برای گریختن از محل به استفاده کننده خواهد داد.

گلوله نمکی این نوع سلاح از جنس پودر فلفل فشرده به همراه مقداری اولئورزین و مواد شیمیایی تاثیر گذاری دیگر ساخته شده است که میتواند براحتی باعث گیجی،سوزش در چشمان و مجرای تنفسی و اغماء دید بصورت ناپایدار شود.بعد از شلیک و اصابت گلوله تبدیل به پودر شده و در هوا پخش می شود که به محض تنفس  توسط فرد تاثر خواهد گذاشت.

ساخت این گلوله طبق قوانین ارتشی با حداکثر تاثیر گذاری صورت گرفته که میتواند ۵۰ دقیقه دوام داشته باشد اما قابل ذکر است که حدودا بین ۱۵ تا ۳۰ دقیقه اولیه بسیار وحشتناک پیش می رود.

این سلاح بسیار قدرتمند سریعترین حالت عملکرد را داراست و برعکس سلاح های گرم با پایین ترین حد آسیب میتواند مجرمین را از پای در آورد.گفتنیست که این سلاح با کمترین میزان صدای شلیک طراحی شده است.قیمت حدودی این سلاح ۲۹۹$ در آمریکا می باشد.این سلاح در اکثر ایالت های آمریکا توانسته مجوز فروش بگیرد.

salt-gun-2 salt-gun-3

ترجمه و گرد آوری:مجله اینترنتی یک پارس

با آرزوی بهترین ها برای شما...

درباره بهزاد دهستانی

bigtheme
x

شاید بپسندید

دانستنی های جالب

مقاومت موش صحرایی بیشتر از شتر در مقابل کم آبی است. دانستنی ها، پوستی که ...