تازه ها و شنیده ها
خانه > all > متفرقه > سوءاستفاده کاربران ایرانی از کانال و بات تلگرام؟

سوءاستفاده کاربران ایرانی از کانال و بات تلگرام؟

سوءاستفاده کاربران ایرانی از کانال و بات تلگرام؟ بله درست خوانده اید! امروزه با پیشرفت شبکه تلگرام و اضافه شدن امکاناتی همچون ایجاد بات ها و کانال های عمومی متاسفانه کاربرانی پیدا شده اند که با استفاده نامعقول از این امکانات شروع به جمع آوری کاربر برای رشد کانال و بات جهت تبلیغات کرده اند. این سوءاستفاده از طریق پخش فیلم و عکس همراه با متون غیر اخلاقی است که خوب شما کاربران بهتر از ما ضرر های این نوع مطالب را آگاهانه می دانید. هدف چیست؟ کسب در آمد! امروزه کسب درآمد به هر قیمت باب میل همه شده…

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.8 ( 1 رای)
0

سوءاستفاده کاربران ایرانی از کانال و بات تلگرام؟
بله درست خوانده اید!

امروزه با پیشرفت شبکه تلگرام و اضافه شدن امکاناتی همچون ایجاد بات ها و کانال های عمومی متاسفانه کاربرانی پیدا شده اند که با استفاده نامعقول از این امکانات شروع به جمع آوری کاربر برای رشد کانال و بات جهت تبلیغات کرده اند.

این سوءاستفاده از طریق پخش فیلم و عکس همراه با متون غیر اخلاقی است که خوب شما کاربران بهتر از ما ضرر های این نوع مطالب را آگاهانه می دانید.

هدف چیست؟
کسب در آمد!
امروزه کسب درآمد به هر قیمت باب میل همه شده است حتی به قیمت از بین بردن پرده حجب و حیای خانواده ها!
سازنده های این نوع کانال ها و بات ها برای جذب کاربر متاسفانه از هر نوع عکس،فیلم و مطلب استفاده میکنند که این باعث تخریب بسیار شدید عرف خانواده و فرهنگ ملی شده است.

پیشرفت روز افزون این کانال ها و رشد آن ها از طریق تگ کردن اسم کانال در زیر عکس و فیلم ها و یا قرار دادن لینک کانال صورت میگیرد.از این طریق وقتی کاربری مطلب،عکس و یا هر چیزی را برای گروه یا شخصی فوروارد کند افراد با خواندن و دیدن مطلب جذب می شوند و با استفاده از لینگ یا تگ به کانال ها و بات ها می پیوندند.
بسیاری از تندرو ها بر این اعتقاد هستند که این مشکلات ناشی از غرب و جوامع دشمن اسلام است اما اینگونه نیست!
مشکل اصلی فرهنگ خود ما هست و باید بدانیم که با مقصر شمردن دیگران نمیتوانیم مشکلات را حل کنیم…
بیایم خودمان مراقب شخصیت و فرهنگ سازنده کشورمان باشیم …!

با آرزوی بهترین ها برای شما...

درباره بهزاد دهستانی

bigtheme
x

شاید بپسندید

دانستنی های جالب

مقاومت موش صحرایی بیشتر از شتر در مقابل کم آبی است. دانستنی ها، پوستی که ...