تازه ها و شنیده ها
خانه > all > فناوری اطلاعات > اینترنت > سرعت،امنیت و ایمنی بیشتر wi-fi با لوما|luma

سرعت،امنیت و ایمنی بیشتر wi-fi با لوما|luma

امروزه خانواده های کمی پیدا می شوند که در خانه یک شبکه خانگی wi-fi نداشته باشند.اما به راستی آن ها در مورد شبکه wi-fi ایمنی آن چقدر اطلاعات دارند؟ امروز با لوما آشنا خواهیم شد.تکنولوژی که wi-fi خانگی را با سرعت و امنیت بسیار بیشتری به خانواده ها ارائه می کند. این دستگاه زیبا از ۴٫۶ x 4.1 x 1.1-in (117 x 104 x 28-mm) device is an 802.11a/b/g/n/ac  روتر و ۲٫۴ GHz and 5 GHz باند فرکانس پشتیبانی می شود که این قابلیت ها به سرعت و امنیت سرویس دهی به کاربرانش کمک شگرفی خواهد کرد. این دستگاه توسط…

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0

امروزه خانواده های کمی پیدا می شوند که در خانه یک شبکه خانگی wi-fi نداشته باشند.اما به راستی آن ها در مورد شبکه wi-fi ایمنی آن چقدر اطلاعات دارند؟
امروز با لوما آشنا خواهیم شد.تکنولوژی که wi-fi خانگی را با سرعت و امنیت بسیار بیشتری به خانواده ها ارائه می کند.

این دستگاه زیبا از ۴٫۶ x 4.1 x 1.1-in (117 x 104 x 28-mm) device is an 802.11a/b/g/n/ac  روتر و ۲٫۴ GHz and 5 GHz باند فرکانس پشتیبانی می شود که این قابلیت ها به سرعت و امنیت سرویس دهی به کاربرانش کمک شگرفی خواهد کرد.

این دستگاه توسط یک ورودی به مودم کاربران متصل می شود و با استفاده از امکاناتش به تجزه تحلیل سیگنال های خروجی و ورودی می پردازد،با مرتب سازی سیگنال ها و داده های پشتیبان مودم براحتی میتواند سرعت اتصال داده به هر نوع دستگاهی را افزایش دهد.اما این دستگاه با استفاده از سرویس امنیتی خود از شکستن قفل شبکه جلوگیری میکند و به این معناست که دیگر کسی نمیتواند با استفاده از نرم افزار یا بد افزار و .. از شبکه wi-fi شما سرقتی انجام دهد.

شرکت سازنده لوما مدعی شده که این دستگاه بسیار ساده و قابل کنترل تمامی افراد جامعه است!برای کنترل این دستگاه کافیست برنامه آن را در سیستم عامل IOS یا Andorid دانلود کنید و براحتی وارد پنل کنترل دستگاه لومای خود شوید و به بهینه سازی بپردازید.

اما امکانات دیگر لوما هم واقعا جای تعجب دارد.لوما میتواند فایل های صوتی و تصویری موبایل شما را براحتی در سیستم های صوتی تصویری که شبکه wi-fi را پشتیبانی میکنند پخش کند.

اگر این امکانات و زیبایی این دستگاه حیرت انگیز شمارا برای خرید لوما وسوسه نمی کند باید درنظر بگیرید که لوما بیشتر کاربری امنیتی دارد.
ازین پس برای ارتباط به شبکه wi-fi شما اول باید از شما اجازه بگیرند!شما براحتی میتوانید مزاحمان شبکه wi-fi خود را مسدود سازید و یا برای همیشه شبکه خود را از آن ها مخفی نگه دارید.luma-wi-fi-6

لوما با تکنولوژی نرم افزاری قوی میتواند بصورت هوشمند ویروس ها را در دیتای ورودی تشخیص و قبل از ورود به سیستم مورد استفاده شما از دیتا حذف نماید.لوما با استفاده از پردازنده قوی میتواند اطلاعات همزمان ۱۲ data ورودی و خروجی را کنترل و بررسی کند.

اما ویژگی های دیگر لوما را هم مطالعه کنید.

شما میتوانید براحتی با استفاده از کنترل پنل لومل شبکه ها را فیلتر کنید.این امر بیشتر برای کودکان کاربرد دارد.با استفاده از کنترل پنل براحتی کاربران اشتراکی خود را که افراد خانواده شماهستند کنترل کنید.مثلا برای اتصال فرزندتان محدودیت زمانی تایین کنید و  براحتی زمان استفاده،سایت های دیده شده،فایل های دانلود شده،حجم خروجی و ورودی و زمان شروع و پایان استفاده را مشاهده نمایید.luma-wi-fi-8

شما براحتی میتوانید برای دسترسی به شبکه اینترنت در زمان های مختلف محدودیت ایجاد کنید.مثلا در هنگام صرف غذا افراد خانواده را محدود نمایید یا ساعتی برای خواب لوما و خانواده خود تایید بفرمایید.
لوما به سادگی به شما این امکان را میدهد که بتوانید به خانواده خود شیوه صحیح استفاده از اینترنت را آموزش دهید.luma-wi-fi-7

این دستگاه بی نظیر در سال ۲۰۱۶ با قیمت حدودی ۲۴۹$ در دسترس همگان قرار خواهد گرفت.

luma-wi-fi-5ترجمه و گرد آوری:مجله اینترنتی یک پارس!

با آرزوی بهترین ها برای شما...

درباره بهزاد دهستانی

bigtheme
x

شاید بپسندید

دانستنی های جالب

مقاومت موش صحرایی بیشتر از شتر در مقابل کم آبی است. دانستنی ها، پوستی که ...