تازه ها و شنیده ها
خانه > all > فناوری اطلاعات > آپلیکیشن موبایل > برخورد شرکت تلگرام با مطالب غیر اخلاقی!

برخورد شرکت تلگرام با مطالب غیر اخلاقی!

مدت هاست که اپلیکیشن موبایل و دکستاب شرکت تلگرام حامیان و کاربران زیادی را به خود علاقه مند کرده است.از این رو این شبکه مجازی پر طرفدار محل خوبی برای تبلیغات و سو استفاده کاربران مخرب فرهنگی ، کلاه برداران و هکر ها شده است. شرکت تلگرام با تنظیم قرارداد بین کاربران خود سعی در جلوگیری از روند رشد اشتراک گذاری مطالب غیر اخلاقی داشته است اما در این روز ها بیشتر این نوع مطالب در کانال ها و روبات های اوتوماتیک تلگرام پیدا می شود. شرکت تلگرام چند روزی است که به ناچار شروع به بستن کانال های غیر…

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0

مدت هاست که اپلیکیشن موبایل و دکستاب شرکت تلگرام حامیان و کاربران زیادی را به خود علاقه مند کرده است.از این رو این شبکه مجازی پر طرفدار محل خوبی برای تبلیغات و سو استفاده کاربران مخرب فرهنگی ، کلاه برداران و هکر ها شده است.
شرکت تلگرام با تنظیم قرارداد بین کاربران خود سعی در جلوگیری از روند رشد اشتراک گذاری مطالب غیر اخلاقی داشته است اما در این روز ها بیشتر این نوع مطالب در کانال ها و روبات های اوتوماتیک تلگرام پیدا می شود.
شرکت تلگرام چند روزی است که به ناچار شروع به بستن کانال های غیر اخلاقی کرده است.
این شرکت با مسدود کردن موقت و اخطار دادن به مدیر روبات و کانال که به نوعی کارت زرد محسوب می شود سعی می کند که کاربر خاطی را مجبور به اشتراک مطالب دیگری کند اما اگر کاربر(مدیر کانال یا ربات)دوباره مطالب غیر اخلاقی را منتشر کند کانال را مسدود می نماید.
به گفته مدیر عامل شرکت تلگرام این حرکت از سوی شرکت مساوی است با تلاشی برای مقابله با روند اشتراک گذاری مطالب غیر اخلاقی اما به گفته ایشان تغریبا ۴۷% مطالب غیر اخلاقی را خود کاربران با استفاده از پیام خصوصیشان اشتراک گذاری می کنند.
متاسفانه این نوع مطالب تغریبا در میان کاربران شبکه های اجتماعی مانند تلگرام،وایبر،لاین و … بسیار طبیعی شده است که این حکم زنگ خطری است که افزایش مشکلات جنسی و بلوغ زود رس را در میان کاربران کم سن این شبکه ها نوید می دهد.

اما شرکت تلگرام با وجود مشکلات زیاد امروزی کاربران و مشکلات کنترل صحیح شبکه ها سعی بر بهتر نمودن وضعیت اشتراک گذاری مطالب دارد.

با آرزوی بهترین ها برای شما...

درباره بهزاد دهستانی

bigtheme
x

شاید بپسندید

دانستنی های جالب

مقاومت موش صحرایی بیشتر از شتر در مقابل کم آبی است. دانستنی ها، پوستی که ...