تازه ها و شنیده ها
خانه > all > علمی و پژوهشی > تازه های تکنولوژی > با “Automatic” هوشمند و ایمن رانندگی کنید

با “Automatic” هوشمند و ایمن رانندگی کنید

اگر عادت به سفر با ماشین خود دارید و اهل فناوری هستید؛ محصول شرکت Automatic را امتحان کنید. این ابزار ماشین شما را به یک ماشین هوشمند تبدیل می‌کند.

Automatic می‌تواند مسیرتان را دنبال کند و میزان مصرف سوخت و قیمت را به شما اطلاع دهد.این محصول با تغییراتی کوچک در عادات رانندگیتان می‌تواند در مصرف سوخت صرفه جویی کند.همچنین شما را از خطرات احتمالی آگاه می‌کند و در صورتی که دچار تصادف شدید سریعاً به مقامات محلی و افراد از پیش مشخص شده اطلاع می‌دهد. این ابزار با استفاده از فناوری بلوتوث ۴ و الگوریتم‌های صرفه‌جویی، مصرف باتری تلفن هوشمند شما را به حداقل می‌رساند.

به دلیل تاخیر در عرضه نرم‌افزار این ابزار برای اندروید، Automatic ویژگی‌های بیشتری برای کاربران اندروید در نظر گرفته است. اپلیکیشن اندروید این ابزار جالب، می‌تواند تلفن هوشمند شما را در هنگام رانندگی به حالت سکوت (silent) در آورد تا با تمرکز بیشتری رانندگی کنید.

از automatic-Easy-Installدیگر امکانات Automatic می‌توان به اعلام محل پارک شده خودرو و گزارش نمودن خرابی موتور اشاره نمود.

Automatic تنها در خودرو‌های بنزینی که از سال ۱۹۹۶ در ایالات متحده به فروش رفته‌اند کار می‌کند. در برخی از خودرو‌ها نیز این وسیله نمی‌تواند از تمام امکانات استفاده کند؛ برای مثال در بعضی خودرو‌ها  قابلیت تشخیص مقدار سوخت مصرف شده وجود ندارد.خودرو‌های پشتیبانی شده توسط Automatic را می‌توانید در این صفحه مشاهده کنید.

اپلیکیشن این محصول تا به حال برای iOS و Android ارائه شده است. Automatic هم‌اکنون به قیمت ۹۹ دلار به فروش‌ می‌رسد.

خرید محصول>کلید کنید

منبع:xti.ir automatic-link

با آرزوی بهترین ها برای شما...

درباره بهزاد دهستانی

bigtheme
x

شاید بپسندید

دانستنی های جالب

مقاومت موش صحرایی بیشتر از شتر در مقابل کم آبی است. دانستنی ها، پوستی که ...