تازه ها و شنیده ها
خانه > all > علمی و پژوهشی > تازه های خودرو > اطلاعات تویوتا لند کروز سری ۲۰۰ مدل ۲۰۱۶ منتشر شد + عکس

اطلاعات تویوتا لند کروز سری ۲۰۰ مدل ۲۰۱۶ منتشر شد + عکس

تویوتا لند کروزسری ۲۰۰ مدل ۲۰۱۶ اصلاح و فیس لیفت شده اکنون با ویژگی های جدید و طیف قیمتی افزایش یافته در استرالیا به فروش می رسد. از تغییرات طراحی این خودرو می توان به جلوپنجره نوین با قاب مشکی ساده روی نسخه GXاشاره کرد در حالی که نسخه های بالاتر آن به قاب کرومی و باله های جدید کشیده شده به طرف چراغ های جلو مجهز می شوند. هم چنین سپرهایی جدید، چراغ های عقب LED قرمز-تیره نوین و تزئین کرومی بیش تر روی مرکز در صندوق عقب به همراه قالب های محافظ در کناره ها و زیر دستگیره…

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0

تویوتا لند کروزسری ۲۰۰ مدل ۲۰۱۶ اصلاح و فیس لیفت شده اکنون با ویژگی های جدید و طیف قیمتی افزایش یافته در استرالیا به فروش می رسد.

از تغییرات طراحی این خودرو می توان به جلوپنجره نوین با قاب مشکی ساده روی نسخه GXاشاره کرد در حالی که نسخه های بالاتر آن به قاب کرومی و باله های جدید کشیده شده به طرف چراغ های جلو مجهز می شوند.

هم چنین سپرهایی جدید، چراغ های عقب LED قرمز-تیره نوین و تزئین کرومی بیش تر روی مرکز در صندوق عقب به همراه قالب های محافظ در کناره ها و زیر دستگیره های در اصلاح شده نیز در این خودرو تعبیه شده اند.

طیف مدل های ۲۰۱۶ این خودرو هم چنین به تکنولوژی های جدید و نیرومحرکه های اصلاح شده مجهز شده است.

برای نسخه ۴٫۵ لیتری تواین توربو V8 دیزلی این خودرو تزریق کننده های جدید، نقشه های اصلاح شده و فیلتر مخصوص برای محافظت در برابر آسیب های آفرود تعبیه شده است.

این نسخه دیزلی اکنون قدرت ۲۰۰ کیلووات (۵ کیلووات بیش تر) و گشتاور ۶۵۰ نیوتون متر تولید می کند. میزان مصرف سوخت این نسخه نیز بهبود یافته و از ۱۰ به ۹٫۵ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر رسیده است.

نسخه بنزینی ۴٫۶ لیتری V8 این خودرو دارای سیستم القای هوای اصلاح شده به منظور کاهش آلایندگی و هماهنگی با قوانین یورو ۵ است در حالی که قدرت و گشتاور آن به ترتیب ۲۲۷ کیلووات و ۴۳۹ نیوتون متر باقی مانده اند. میزان مصرف سوخت این خودرو از ۱۳٫۶ به ۱۳٫۴ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر کاهش یافته است.

ویژگی های ایمنی استاندارد در طیف مدل های این خودرو شامل هفت کیسه هوا، کنترل ثبات خودرو و کشش، ترمزهای ضد لغزش، کنترل کمک استارت در سراشیبی، کنترل نوسان تریلر، سیگنال ترمز اضطراری و تنظیم تلسکوپی ستون فرمان است.

لند کروزسری ۲۰۰ مدل ۲۰۱۶ اکنون با ۱۰ طیف رنگ عرضه می شود که گزینه های جدید آن شامل قهوه ای مسی و آبی عقیق است.

منبع:مجله خودرو

با آرزوی بهترین ها برای شما...

درباره بهزاد دهستانی

bigtheme
x

شاید بپسندید

دانستنی های جالب

مقاومت موش صحرایی بیشتر از شتر در مقابل کم آبی است. دانستنی ها، پوستی که ...